Akcesoria dla rowerzysty

Jazda na rowerze jest coraz bardziej popularnym sportem. Kiedy tylko temperatura zaczyna rosnąć po zimie, na ulicach pojawiają się tłumy rowerzystów. Kolarstwo to sport, który daje możliwość oddychania świeżym powietrzem, podziwiania pięknych widoków oraz zwiększenia kondycji fizycznej. Co powinien posiadać rowerzysta?

Odzież dla kolarza
Jazda na rowerze w codziennych ubraniach może się okazać mało komfortowa i wygodna. Zdecydowanie lepiej jest zaopatrzyć się w specjalną odzież dla kolarzy. Posiada ona termoaktywne właściwości, dzięki czemu nie dopuszcza do przegrzania lub wychłodzenia organizmu. Dobrej jakości materiał ma również wbudowane jony srebra, które zapobiegają powstawaniu brzydkich zapachów i mają działanie antybakteryjne.

Licznik rowerowy Sigma
Licznik rowerowy jest sprzętem, który powinien posiadać każdy kolarz traktujący poważnie swoją pasję. Dzięki temu będzie miał on stały dostęp do danych o swojej prędkości i pokonanym dystansie.

Da mu to możliwość ciągłego monitorowania swoich postępów i rozwijania swoich kolarskich umiejętności. Jeśli chodzi o liczniki rowerowe Sigma, są one sprzętem w na tyle przystępnej cenie, że może sobie pozwolić na nie każdy kolarz. Oczywiście, im więcej funkcji posiada licznik i im bardziej jest zaawansowany technicznie, tym wyższa będzie jego cena. Podstawowy jego model z powodzeniem można kupić już za kilkadziesiąt złotych, co nie jest wygórowanym kosztem, biorąc pod uwagę jego przydatność