Plecak Jordan – modny i funkcjonalny

Plecak powinien być wygodny, poręczny i funkcjonalny. Dobry plecak jest przede wszystkim wysokiej jakości, czyli ma sprawdzić się we wszystkich warunkach. Nie można zapominać o tym, że musi być również modny.

Plecak Jordan
Został on zaprojektowany dzięki inspiracji jaką były niezwykle popularne buty tej samej marki. Zrobiono wszystko, żeby jak najbardziej przypominał je swoją stylistyką. I rzeczywiście – patrząc na niego od razu można mieć skojarzenie z butami. Jednocześnie, sam w sobie wygląda bardzo dobrze i niezwykle funkcjonalnie. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Najbardziej charakterystyczną cechą jest jednak skórzane wykonanie. Skóra na przodzie plecaka jest gładka, a na jego bokach poprzeszywana (tak jak w butach). Uchwyt plecaka przypomina metkę, a spód – gumową podeszwę.

Podstawa plecaka ma gumowy wzór i lekko zachodzi na przednią, skórzaną część. Do tego dochodzą oczywiście detale, takie jak numer 23 na dole i „Jumpman” na przedzie oraz plecach. Wygodę zapewnia duża komora wewnętrzna zapinana na podwójny zamek, regulowane paski, oraz „oddychające” plecy. Plecak Jordan na co dzień zapewnia wystarczająco miejsca na lekką kurtkę, laptopa albo książki, oraz wszystkie inne rzeczy, których potrzebuje się wychodząc z domu. A ponadto (a może przede wszystkim) może on być modnym i wyróżniającym się elementem stroju, który na pewno przyciągnie wzrok swoją niebanalną stylistyką.